logo jaktestowac.pl

Czy chcesz praktycznie:

 • użyć nowoczesnych narzędzi?
 • poznać proces CI/CD od zera?
 • zrobić to wszystko w Chmurze?
Przemek i kurs CI

…to mam coś dla Ciebie😍

Już wkrótce nowa odsłona programu

Podstawy Ciagłej Integracji w Chmurze!

DOŁĄCZ DO MAILINGU CHMUROWYCH TESTERÓW

PS. Posiadasz ten program? Zaloguj się i wróć na tę stronę.

👉 Jeśli jesteś głodny rozwoju i wiedzy (szczególnie chmurowej)?
👉 Chcesz popchnąć swoją karierę do przodu?
👉 Zawsze ciekawiła Ciebie idea Ciągłej Integracji?
👉 Chciałbyś zrealizować ten proces w praktyce?
👉 Pragniesz poznać chmurowe technologie i narzędzia
👉 … oraz inne tematy dla Nowoczesnych Testerów?

Jeśli TAK to ten program będzie świetnym wyborem dla Ciebie.

500+

kursantów, którzy nam zaufali

100+

testerów w programie, którzy tak jak Ty dbają o rozwój

Ty też możesz nam zaufać,
bo jedynie co masz do stracenia to mega wartościowa wiedza i umiejętności!

Krzysiek i kurs CI

Przygotowujemy rozszerzoną edycję programu Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze

Wielu testerów nie ma styczności z Ciągłą Integracją czy też uczestniczy w jej niewielkim elemencie. Wiemy jak trudno jest ten cały proces ogarnąć, a chmurowa infrastruktura to kolejna technologia do ogarnięcia. Dlatego powstał program, który od podstaw przybliży tematykę Ciągłej Integracji i to w chmurowym, wydaniu.

Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurach to podróż po najnowszych technologiach, dzięki którym odkryjesz radość z testów w Chmurze i wdrożenia swojej pierwszej aplikacji. Zrozumiesz też jak wygląda nowoczesny proces Ciągłej Integracji oraz odczarujesz pojęcia z obszaru CI/CD. To wszystko w praktycznych lekcjach z ciekawymi zadaniami.

Wysłuchaliśmy naszych kursantów i uaktualniliśmy program o najbardziej pożądane elementy😎

Zobacz lekcje wideo prosto z kursu!

Pojawią się też obszerne bonusy do podstawowego kursu💕

dodatkowe kusy bonusy

Co zyskasz w ramach tego do programu?

POZNANIE CIĄGŁEJ INTEGRACJI W PRAKTYCE – od zupełnych podstaw, na przykładzie użycia narzędzia GitLab CI i uzupełnione o te same kroki na GitHub (dlaczego zaczynamy od GitLab CI? Odpowiedź znajdziesz w sekcji pytań i odpowiedzi).

WIEDZĘ TECHNICZNĄ – poruszymy podstawy związane z oprogramowaniem wspomagającym, które wesprze nas w nauce Ciągłej Integracji (Git, Docker, Heroku).

WIEDZĘ NA TEMAT PROCESÓW – poznasz czym jest Continuous Delivery na przykładzie realnej, samodzielnie zarządzanej strony www. Wykonamy wdrożenie strony internetowej na środowisko testowe, testy automatyczne oraz wdrożenie na produkcję (tak! Twój produkt będzie online).

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI – uzyskane poprzez realizację praktycznych zadań, które pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.

WIDEO, TEKST oraz KOD – właśnie w takiej formie otrzymasz od nas materiały! 😀 Wysokiej jakości wideo do głównej części programu (planujemy je także do bonusów) oraz łatwy do skopiowania kod. No i wersje tekstowe, z których najbardziej jesteśmy dumni, gdyż na rynku nikt nie oferuje takiej jakości 😀
.

WYSOKIEJ JAKOŚCI TREŚCI – czyli takie, które sprawią, że nie utoniesz w domysłach i niepewności podczas nauki Ciągłej Integracji. Ten program to ponad 250 bardzo dokładnie opisanych i przetestowanych lekcji w formie tekstowej wraz z czterema (planowane kolejne) obszernymi sekcjami bonusowymi.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA – unikalny dokument elektroniczny, który potwierdzi ukończenie podstawowej części programu Podstawy CI w Chmurze przez Ciebie.

KOMFORT NAUKI – dostęp 24/7 do kursów oraz wszelkich aktualizacji materiałów jakie w przyszłości zostaną wykonane (dodatkowe bonusy oraz materiały wideo, które mamy w planach).

DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY WSPARCIA – gdzie będziesz mógł z innymi kursantami zadawać pytania o kursie.

AKTUALIZACJE I USPRAWNIENIA – unikalna forma kursów w formie tekstowej pozwala na wprowadzanie szybkich modyfikacji i rewizji. Dzięki temu masz pewność, że materiały, z których czerpiesz wiedzę, dotyczą bieżących rozwiązań i najnowszych narzędzi. Metoda ta jest sprawdzona i cieszy się dużym uznaniem wśród naszych kursantów.

WSPARCIE zespołu z jaktestowac.pl – nie jesteś czegoś pewien? Piszesz komentarz do lekcji, my odpowiadamy i uzupełniamy materiały, a jeśli trzeba to dodajemy całkiem nowe lekcje 💪

Mentorzy programu

Krzysiek Kijas
Senior Software Quality Engineer

 • Z testowaniem i dbaniem o jakość oprogramowania jestem profesjonalnie związany od ponad dekady.
 • Nabywałem doświadczenie w wielu projektach IT z różnych domen biznesowych (transport, finanse, administracja, zarządzanie systemami).
 • Posiadam doświadczenie praktyczne w pracy z różnymi narzędziami CI/CD (Jenkins, GitLab CI, Azure DevOps)
 • W codziennej pracy zajmuje się różnego rodzaju testami, poczynając od manualnych, eksploracyjnych, aż po tworzenie frameworków i projektowanie ich architektury.
 • Od 2014 zdobywam doświadczenie jako trener poprzez prowadzenie warsztatów dotyczących jakości, pisania testów i narzędzi wspomagających testowanie.
 • Od wielu lat zaangażowany jestem w przygotowywanie warsztatów na Quality Excites - jednego z najpopularniejszych wydarzeń testerskich w Polsce.
 • Współtworzę inicjatywę jaktestowac.pl, gdzie od początku przygotowuje kursy i materiały dla Nowoczesnych Testerów.
Przemek Barański
Senior Software Quality Engineer

 • Komercyjnym testowaniem oprogramowania zajmuje się od ponad 10 lat!
 • Specjalizuje się w tematach performance i automation, które praktycznie wykorzystuje przy zapewnieniu jakości dla globalnych systemów informatycznych.
 • Trenuje testerów od 2015, nie tylko online, ale też bezpośrednio na warsztacie, meetupie, konferencji czy uczelni
 • Twórca bezpłatnych treści wspomagających testerów w całej Polsce ze stawianiem swoich pierwszych kroków w różnych obszarach testowania (vlog, Git dla Testerów, Podstawy Automatyzacji)
 • Zafascynowany technicznym rozwojem oraz upraszczaniem poznanych konceptów do łatwych i przyjemnych treści 😀
 • Tester nie tylko aplikacji ale i praktyk związanych z życiem, rozwojem i szeroko rozumianą jakością

Opinie uczestników o poprzedniej edycji

Tomek
Quality Assurance Engineer, EVOSOFT
 
Czekałem na ten kurs od kiedy tylko wyszło info o takim, stąd też w jeden wieczór pochłonąłem prawie cały materiał 😀

Oczywiście przy niektórych kwestiach konfiguracyjnych gita czy też przy niektórych praktycznych ćwiczeniach pomijałem z premedytacją wysyłanie kodu i uruchamianie pajplajna, bo wiedziałem, że akurat te konkretne kwestie nie będą dla mnie na ten moment istotne. A nie chciałem czekać na wykonanie testu tylko chciałem zdobywać wiedzę dalej 😛

A tej jest solidna dawka, która krok po kroku pokazuje o co w tym wszystkim chodzi. Tematy są kompleksowo opracowane i nie miałem żadnego problemu z przyswojeniem czegokolwiek, pomimo że nigdy nie miałem styczności z CI, a te pajplajny i to wszystko to jakaś czarna magia była. A tutaj się okazało, że nie ma się czego bać 😀

Lekcje są przemyślane, jest wszystko co potrzeba żeby od A do Z uruchomić pajplajna z testami aplikacji i skonfigurować go według własnych potrzeb.

Podczas kursu nie miałem zawieszki na warstwie treści - w moim odczuciu wszystko płynnie się ze sobą wiąże, nie było sytuacji w stylu jest omawiane coś a potem nagle skaczemy w przepaść i jesteśmy 2km dalej. Wszystko wynikało z czegoś co było opisane już wcześniej. Tak samo jeśli chodzi o kwestie sprzętowo-systemowe, błędy opisywane w kursie w 100% pokrywały się z tym co napotkałem podczas praktycznych ćwiczeń lekcji.

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
Karolina
Junior Software Engineer
 
Przerobiłam wszystkie darmowe kursy ze strony jaktestowac oraz byłam u chłopaków na warsztacie na Quality Excites. Bardzo spodobał mi się sposób przekazywania wiedzy. Po wykupieniu kursu o CI również się nie zawiodłam. Wszystko przedstawione w czytelny i zrozumiały sposób. Brak video zupełnie w niczym nie przeszkadza, krok po kroku łatwo można przerobić udostępniony materiał. Po każdym teoretycznym rozdziale była część praktyczna, co pozwoliło na łatwe utrwalenie wiedzy. Kurs nie jest drogi, a pozwala poznać praktyczne podstawy CI/CD. Polecam osobom, które zupełnie nie miały styczności z tym tematem. Dzięki!

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]

Kluczowe elementy programu

 • ponad 250 wysokiej jakości lekcji
 • setki linii praktycznego kodu
 • specjalne strony do przeprowadzania testów oraz szablony do użycia we własnych projektach
 • aktualizacje materiałów
 • dożywotni dostęp do programu
 • wsparcie zespołu jaktestowac.pl
 • masa bonusów (nowe sekcje o GitLab CI oraz kursy o Linuksie, Dockerze oraz GitHub Actions)
 • zero ryzyka – satysfakcja albo zwrot pieniędzy

Zbuduj z nami swój pierwszy proces i poczuj smak “porażki” 😋

Twoje zmiany nie wylądowały na produkcji? Cóż za niefart! To wszystko dlatego, że zbudowałeś proces CI i uniemożliwiłeś przedostanie się niepoprawnego kodu na produkcję! 😁
gitlab ci pipelines
Razem z nami jesteś w stanie zbudować taką strukturę kompletnie od podstaw, przetestować ją, wiele razy zepsuć i naprawić. Wszystko po to aby produktywnie używać CI w prywatnych i firmowych projektach.

Co myślą o nas nasi Kursanci

Nie publikujemy treści bez dobrych testów 💪 Znajomi testerzy mieli przyjemność zapoznać się z naszymi materiałami we wczesnym dostępie. Uwzględniliśmy ich cenne sugestie i uwagi podczas wprowadzania udoskonaleń. Po ukończeniu programu inżynierowie testów podzielili się z nami swoimi opiniami, które możesz przeczytać poniżej:

Katarzyna Kluszczyńska
Quality Assurance Engineer, Zdalne Warsztaty QA
 
Kurs jest skierowany do osób które rozpoczynają przygodę z CI albo posiadają doświadczenie w innych narzędziach niż gitlab. Kurs jest bardzo dokładny i rzetelny, nie pozostawia czytającemu wątpliwości. A nawet w razie jakiś problemów można zostawić pytanie w komentarzu.
Cały materiał jest oparty na przykładach i zadaniach co pomaga w samodzielnej nauce a język kursu jest bardzo lekki i przyjemny dzięki czemu nawet po dłuższej nauce nie mam uczucia znużenia. Umiejętności zdobyte dzięki kursowi można wykorzystać w codziennej pracy testera. Moim zdaniem: czy warto zrobić ten kurs - jeśli jesteś początkujący w CI to naprawdę WARTO! Dowiesz się od zera czym jest cały proces, dlaczego tak wygląda, nauczysz się składni i poznasz dobre praktyki.
Anna Mandera
Quality Assurance Engineer, Zdalne Warsztaty QA
 
Moim zdaniem kurs Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze na przykładzie GitLab CI i Testów Automatycznych to dobry wybór zarówno dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z CI/CD, a także dla tych, które potrzebują poukładać swoją wiedzę. Część teoretyczna napisana jest w przystępny sposób, co ułatwia zrozumienie omawianych zagadnień. Kurs promuje stosowanie dobrych praktyk i co najważniejsze sensownie je argumentuje. W ramach każdej sekcji na kursanta czekają praktyczne zadania do wykonania. Dużą wartością dodaną są także bonusy, w ramach których m.in. zrealizujesz swój pierwszy projekt CI/CD.
Najbardziej cieszy praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, którą można od razu wykorzystać w codziennej pracy. W mojej ocenie bardzo dobrze zainwestowany czas.
W imieniu grupy Zdalne Warsztaty QA dziękuję zespołowi jaktestowac.pl za możliwość bycia early adopters 🙂
Marek Kowalczyk
Software tester
 
Świetnie wytłumaczone zagadnienia Ciągłej Integracji, poparte zadaniami praktycznymi. Zaskoczyła mnie duża liczba bonusów, jaka została dostarczona z tym kursem: jak to wygląda z różnymi językami programowania, własna strona na Heroku i ostatnio dodany bonus w postaci wprowadzenia do Dockera wraz z tworzeniem własnych obrazów! Po prostu MEGA!

Zdecydowanie polecam ten kurs wszystkim testerom, którzy chcą się zapoznać z CI/CD!

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
Bartek Zastawny
Senior software tester, Shiji
 
Podstawy Ciągłej integracji to jeden z lepszych kursów jakie miałem przyjemność robić. Wszystkie poruszane zagadnienia są dokładnie wyjaśnione. Wiedza jest bardzo usystematyzowana. Fajnie że poza teorią jest też praktyka, która pomaga utrwalić zdobytą wiedzę. Po 13 latach pracy w IT jestem bardzo mile zaskoczony jakością tego kursu. Polecam go nie tylko początkującym w branży IT, z pewnością Ci bardziej doświadczeni również docenią wiedzę, która jest tam przedstawiona. Dodam, że poza kursem jest też mnóstwo dodatków, nad którymi warto się pochylić, nawet jeśli jest to spoza naszego obszaru pracy/zainteresowania.

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]

Wszystko jasne? Świetnie!
Czas dołączyć do Nowoczesnych Testerów!