Co to za strona?

Poniżej znajdziesz opinie jakie napisali o nas nasi kursanci i użytkownicy 😉 Są to osoby, którzy ulepszają swoje umiejętności pod naszym okiem i korzystają z udostępnionych przez nas materiałów. Jeśli masz wątpliwości, to przeczytaj co napisały osoby, które nam zaufały i szkolą się na naszej stronie.

Rekomendacje

Dawid Pęda
Test Engineer, Orange
 
Chciałem Wam pogratulować i serdecznie podziękować, ponieważ wykonujecie świetną robotę i wspieracie mnóstwo ludzi, jak ja, którzy nie wiedzą od czego zacząć i jak.
Wiele się od Was nauczyłem, co pozwoliło mi zacząć uczestniczyć w projektach o jakich wcześniej mogłem tylko pomarzyć.

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
[o kursie Podstawy Testów Automatycznych w Selenium i Python]
Opinia o kursach i materiałach Opinia o kursie o Selenium w języku Python Opinia o kursie o Selenium w języku Python

O Programie Testowanie REST API

Michał Ciechanowski
Manual Tester, Trans.eu Group S.A.
 
Po dwóch latach manualnego testowania aplikacji webowych, stwierdziłem, że życie na frontendzie się nie kończy i czas zacząć robić coś więcej. Zacząłem się więc rozglądać za jakimś ciekawym kursem, który pozwoliłby mi wybić się z manualnego światka. Traf chciał, że Przemek z Krzyśkiem wypuścili akurat nowy program "Testowanie REST API". Wszedłem w to i - co ciekawe - już po przerobieniu pierwszych modułów API i JS postanowiłem zweryfikować swoją wiedzę w krzyżowym ogniu pytań podczas rozmów kwalifikacyjnych. Jak się okazało, rynek zwalidował moje świeżo zdobyte skille pozytywnie, bo od stycznia 2023 zaczynam nową pracę, w której CRUDa będę mógł używać do woli 😉 Jak dla mnie, to dość solidny dowód na to, że zawartość kursu jest łatwo przyswajalna nawet dla zwykłego klikacza frontu i co najważniejsze pokrywa się z aktualnymi wymogami testerskiego rynku.

Aktualizacja: Powiem szczerze, że od ostatniej opinii z grudnia (w której skupiłem się na samym Postmanie) moje wrażenia się nie zmieniły. Ta część z JavaScriptem była wprawdzie dla mnie dużo bardziej abstrakcyjna i wymagająca, bo w sumie to moje takie pierwsze systematyczne zderzenie z kodem. Ale materiały video były bardzo klarownie wyłożone i bez żadnych niedomówień - tego brakowało mi w innych kursach. Dla mnie satysfakcja jest tym większa, że mogłem od razu połączyć tę praktyczną wiedzę na temat JSa z API 😉

[o Programie Podstawy Testowania REST API]
Marta Paczuła
Junior Quality Assurance Engineer, Future Processing
 
Wprowadzenie do API i REST: Podstawy Testowania REST API to kurs idealny dla początkujących – zostaną poprowadzeni za rączkę, ale będą mogli też wykazać się i utrwalić wiedzę przy okazji różnych zadań – i dla wszystkich, którzy nie czują się jeszcze pewnie w tym temacie i chcieliby swoją wiedzę uporządkować.

Nawet najbardziej abstrakcyjne koncepty zostały tu świetnie wytłumaczone na przykładach z codziennego życia – i niby można pomyśleć, że niektóre z nich są raczej łopatologiczne, ale dzięki nim W KOŃCU naprawdę wszystko da się zrozumieć!

Krótkie lekcje pozwalają szybko przejść przez kurs, a przy tym wycisnąć z niego maksimum treści. Materiały są przemyślane, fajnie opracowane, obrazowo przedstawione i umożliwiają dużą elastyczność: mamy wybór między wideo a slajdami (gdyby ktoś nie chciał oglądać filmików) albo podsumowania, jeśli chcemy skipnąć jakieś rozdziały i przejść do bardziej interesujących nas tematów.

[przedpremierowo o kursie wprowadzenie do REST API]
Mateusz Ibrom
Quality Assurance, Weblink Software
 
(...) co do kursu Postmana to sztos. Spory materiał, do tej pory najlepszy jaki dotychczas miałem okazję obejrzeć. Kupa wiedzy, fajne przykłady, można ruszać do prawdziwego projektu z takim początkiem.

[o kursie Podstawy testowania API w POSTMAN]

O Programie Podstawy Testów Automatycznych w Selenium i Python

Paweł Wantulok
Software tester
 
Coś tam o automatyzowaniu wiedziałem, jakiegoś języka się trzymałem, na jaktestowac.pl wpadłem na chwilę... no i zostałem na dłużej 🙂
Dzięki Wam wkręciłem się w Pythona, a wiedza o automatyzacji została wreszcie usystematyzowana. Wszystko podane jak na tacy, w jasny i przyjemny sposób. Kursy pozwalają zdobyć wiedzę, która pozwoli samemu później bez problemu rozszerzać temat. Chłopaki odpowiadają na każde pytanie, jakby prowadzili support 24h 😉
Nie ma co ukrywać, że nową robotę dostałem dzięki Waszym kursom 😀
Łukasz Gniazdowski
Tester aplikacji internetowych i mobilnych
 
Dzięki kursowi nauczyłem się tworzyć framework do testów. Udało mi się zostać lepszym testerem i znaleźć dobrą pracę! Wielkie dzięki!

[o kursie Podstawy Testów Automatycznych w Selenium i Python]
Agata Tamioła
Quality Engineer at Recruitee
 
Trafiłam na jaktestowac.pl zupełnie przypadkiem, szukając przystępnego kursu Selenium w języku Python z "polskim wsparciem". Byłam pozytywnie zaskoczona, gdy przechodząc kolejne lekcje, opisane dokładnie krok po kroku, wzrosła moja motywacja do samodzielnej nauki. Cieszyłam się też, że na każde moje pytanie, czy wątpliwość, chłopaki odpowiadali w tempie błyskawicy, co pokazywało mi, że nie tylko są tam cały czas obecni (z ogromnymi pokładami życzliwości I profesjonalizmu), ale również przyjmują wszelki feedback, by swoje kursy wciąż ulepszać I podnosić ich czytelność oraz jakość. Polecam wszystkim testerom!
Karina
Quality Assurance, Weblink Software
 
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Kurs prowadzi krok po kroku po zawiłych ścieżkach pythona i automatyzacji w sposób zrozumiały nawet dla nowych w temacie 😀 Od początku jest kładziony duży nacisk na jakość i dobre praktyki testerskie. Spodobało mi się dużo ćwiczeń i ciekawe zagadnienia.
Zdecydowanie myślę, że jest to kurs dla osób lubiących wyzwania, chcących rozpocząć swoją przygodę z automatyzacją oraz pragnących wykorzystać zdobytą wiedzę w swojej pracy.
Piotrek
Tester, Simple Steps
 
Jak dla mnie najlepszy kurs dla testerów. Python i automaty to było coś co zawsze chciałem połączyć. Podany łatwo, lekko i zrozumiale a do tego zawsze można liczyć na pomoc (forum i komentarze). Duży plus, że można zaczynać od zera.
Angelika
Quality Assurance Engineer, Future Processing
 
Jeśli jesteś początkujący - ten kurs jest dla Ciebie. Wszystko wyjaśnione od podszewki, instrukcje są jasne, a zadania dają satysfakcję z robienia postępów i rozwiązywania rzeczywistych problemów. Jeśli już coś robiłeś w temacie- kurs zrealizujesz szybciej, uzupełniając swoją wiedzę oraz co ważniejsze, rozszerzając umiejętności.
Adam Lochno
Quality Assurance Engineer, ALAN Systems
 
Długo zastanawiałem się nad kupnem tego kursu w obawie że będzie to jeden z wielu kursów podobnych do tych oferowanych na udemy.com NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Omawiany materiał uwzględnia najnowsze technologie, a jeśli nie, to są do niego wrzucane Update’y dzięki czemu użytkownik ma pewność że nie uczy się rzeczy archaicznych. Fajne jest to że testy wykonuje się niemal od razu na prawdziwej stronie dzięki czemu widzimy od razu że uczymy się rzeczy, których możemy wykorzystać na co dzień w pracy jako tester automatyzujący. Z całą pewnością czas poświęcony na kurs nie był czasem zmarnowanym. Pozwolił mi on na opanowanie nowych umiejętności, dzięki którym udało mi się znaleźć nową, lepszą pracę, gdzie mogę rozwijać już nabyte umiejętności. Gdybym miał wybór, kupiłbym go jeszcze raz!
Piotr
Software tester, Oponeo
 
Najlepszy kurs jaki widziałem. Sporo kursów albo zaczyna się od poziomu gdzie trzeba już mieć jakąś wiedzę (tylko gdzie ją wtedy znaleźć?) albo przez większość kursu są robione głównie podstawy. Ten kurs jest idealnie zoptymalizowany, jak szyty na miarę dla mnie 😀 Przewaga nad innymi kursami jest też taka, że opisane są różne scenariusze co zrobić jeżeli trafi się na jakiś problem.
Kasia Lecybyl
Software tester
 
Najlepszy kurs dotyczący testowania oprogramowania z wykorzystaniem języka Python i do tego w języku polskim. W mojej opinii jest to kurs dla każdego, od osób zupełnie początkujących, po osoby chcące usystematyzować czy skonfrontować swoją wiedzę. Rodzące się w trakcie przerabianego materiału pytania (tak jakby autorzy znali twoje myśli) zostają wytłumaczone od razu, bez potrzeby przeszukiwania kolejnych stron Internetu, w poszukiwaniu odpowiedzi 'DLACZEGO'. Żadne zadane pytanie nie jest pozostawione bez odpowiedzi.
Kurs jest podzielony na 'nazwane' lekcje ułatwiające poruszanie się po materiale. Łatwe powroty do przerobionego już zagadnienia, mnóstwo odnośników i oczywiście skumulowana baza wiedzy, czyli Słownik.
Materiał jest omówiony szczegółowo i zrozumiale, z wielką pasją i ciekawie. I to co równie ważne - materiał jest na bieżąco aktualizowany.

[o kursie Podstawy Testów Automatycznych w Selenium i Python]
Marek
Tester Automatyzujący
 
Zakończyłem właśnie 6 część kursu i mogę tylko powiedzieć jedno - świetna robota i niecierpliwie czekam na kolejne sekcje! Zacząłem realizować kurs będąc testerem manualnym. Ale od tego czasu wiele się zmieniło. Kończąc kurs byłem już testerem automatyzującym w innej firmie. Nie ma co ukrywać, że zawdzięczam to powyższemu kursowi. Polecam wszystkim, którzy chcą pójść podobną ścieżką kariery. Dziękuje!

[o kursie Podstawy Testów Automatycznych w Selenium i Python]

O kursie Git dla Testerów

Michał
 
Rewelacyjne!
  • wszystko zrozumiale i klarownie przedstawione
  • można obejrzeć i/lub przeczytać lekcję
  • czuję się prowadzony, zero konfuzji, niezrozumienia
  • wciąga, z niecierpliwością uruchamiam kolejną lekcję
  • wyjaśnienia następują spokojnie, bez nerwowego pośpiechu
Próbowałem się uczyć gita przy pomocy innych kursów wideo oraz podręcznika w formie książki drukowanej i to była męka, rozumiałem ledwie część przekazywanych informacji, a w końcu był efekt przytłoczenia i bezradności. Tu zupełnie inaczej. Mam ochotę się uczyć! Dzięki serdeczne!

[o kursie Git dla Testerów]

O warsztatch

Agnieszka
QA Specialist
 
Dziękuję bardzo całemu zespołowi jaktestowac.pl, Quality Excites oraz TrojQA - Trójmiejska Społeczność Testerska. Warsztaty Behawioralny Python przygotowane z najwyższą jakością 🏆. Brawo! Tak trzymajcie! Szczególne podziękowanie dla Przemka Barańskiego za pozytywne flow, które sprawiło, że lipiec będzie dla mnie miesiącem nauki z jaktestowac.pl. Zamierzam przerobić wszystkie wasze kursy.

O Programie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze

Natalia Nitkowska
Quality Assurance, Future Processing
 
Podoba mi się energia z jaką się przelatuje przez zadania, treść/sposób prezentacji, która zachęca by od razu klikać w następną lekcję, buduje ciekawość tego co będzie dalej. Materiał Programu powiedziałabym, że jest bardzo prosty w odbiorze - wszystko jest szczegółowo wyjaśnione na praktycznych przykładach.

Reasumując - bardzo mile spędziłam czas przechodząc przez ten materiał. Dziękuję : )

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
Katarzyna Kluszczyńska
Quality Assurance Engineer, Zdalne Warsztaty QA
 
Kurs jest skierowany do osób które rozpoczynają przygodę z CI albo posiadają doświadczenie w innych narzędziach niż gitlab. Kurs jest bardzo dokładny i rzetelny, nie pozostawia czytającemu wątpliwości. A nawet w razie jakiś problemów można zostawić pytanie w komentarzu.
Cały materiał jest oparty na przykładach i zadaniach co pomaga w samodzielnej nauce a język kursu jest bardzo lekki i przyjemny dzięki czemu nawet po dłuższej nauce nie mam uczucia znużenia. Umiejętności zdobyte dzięki kursowi można wykorzystać w codziennej pracy testera. Moim zdaniem: czy warto zrobić ten kurs - jeśli jesteś początkujący w CI to naprawdę WARTO! Dowiesz się od zera czym jest cały proces, dlaczego tak wygląda, nauczysz się składni i poznasz dobre praktyki.
Anna Mandera
Quality Assurance Engineer, Zdalne Warsztaty QA
 
Moim zdaniem kurs Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze na przykładzie GitLab CI i Testów Automatycznych to dobry wybór zarówno dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z CI/CD, a także dla tych, które potrzebują poukładać swoją wiedzę. Część teoretyczna napisana jest w przystępny sposób, co ułatwia zrozumienie omawianych zagadnień. Kurs promuje stosowanie dobrych praktyk i co najważniejsze sensownie je argumentuje. W ramach każdej sekcji na kursanta czekają praktyczne zadania do wykonania. Dużą wartością dodaną są także bonusy, w ramach których m.in. zrealizujesz swój pierwszy projekt CI/CD.
Najbardziej cieszy praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, którą można od razu wykorzystać w codziennej pracy. W mojej ocenie bardzo dobrze zainwestowany czas.
W imieniu grupy Zdalne Warsztaty QA dziękuję zespołowi jaktestowac.pl za możliwość bycia early adopters 🙂
Edyta
Software Tester
 
Wasz kurs jest niesamowity. Wykładacie tutaj naprawdę ciężką do prostego ogarnięcia wiedzę w sposób przystępny dla zwykłego śmiertelnika. Bardzo wiele wyniosłam z Waszego kursu i wiem, że tą wiedzę na pewno postaram się wykorzystać 🙂 W pracy albo przy realizacji własnych projektów 🤫 Jestem w trakcie realizacji Waszego następnego kursu dot. Testowania z Pythonem. Działam dalej, rozszerzać horyzonty i poszerzam wiedzę z Wami 🙂 Fajnie, że jesteście ❤️

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
Tomek
Quality Assurance Engineer, EVOSOFT
 
Czekałem na ten kurs od kiedy tylko wyszło info o takim, stąd też w jeden wieczór pochłonąłem prawie cały materiał 😀

Oczywiście przy niektórych kwestiach konfiguracyjnych gita czy też przy niektórych praktycznych ćwiczeniach pomijałem z premedytacją wysyłanie kodu i uruchamianie pajplajna, bo wiedziałem, że akurat te konkretne kwestie nie będą dla mnie na ten moment istotne. A nie chciałem czekać na wykonanie testu tylko chciałem zdobywać wiedzę dalej 😛

A tej jest solidna dawka, która krok po kroku pokazuje o co w tym wszystkim chodzi. Tematy są kompleksowo opracowane i nie miałem żadnego problemu z przyswojeniem czegokolwiek, pomimo że nigdy nie miałem styczności z CI, a te pajplajny i to wszystko to jakaś czarna magia była. A tutaj się okazało, że nie ma się czego bać 😀

Lekcje są przemyślane, jest wszystko co potrzeba żeby od A do Z uruchomić pajplajna z testami aplikacji i skonfigurować go według własnych potrzeb.

Podczas kursu nie miałem zawieszki na warstwie treści - w moim odczuciu wszystko płynnie się ze sobą wiąże, nie było sytuacji w stylu jest omawiane coś a potem nagle skaczemy w przepaść i jesteśmy 2km dalej. Wszystko wynikało z czegoś co było opisane już wcześniej. Tak samo jeśli chodzi o kwestie sprzętowo-systemowe, błędy opisywane w kursie w 100% pokrywały się z tym co napotkałem podczas praktycznych ćwiczeń lekcji.

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
Bartek Zastawny
Senior software tester, Shiji
 
Podstawy Ciągłej integracji to jeden z lepszych kursów jakie miałem przyjemność robić. Wszystkie poruszane zagadnienia są dokładnie wyjaśnione. Wiedza jest bardzo usystematyzowana. Fajnie że poza teorią jest też praktyka, która pomaga utrwalić zdobytą wiedzę. Po 13 latach pracy w IT jestem bardzo mile zaskoczony jakością tego kursu. Polecam go nie tylko początkującym w branży IT, z pewnością Ci bardziej doświadczeni również docenią wiedzę, która jest tam przedstawiona. Dodam, że poza kursem jest też mnóstwo dodatków, nad którymi warto się pochylić, nawet jeśli jest to spoza naszego obszaru pracy/zainteresowania.

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
Marek Kowalczyk
Software tester
 
Świetnie wytłumaczone zagadnienia Ciągłej Integracji, poparte zadaniami praktycznymi. Zaskoczyła mnie duża liczba bonusów, jaka została dostarczona z tym kursem: jak to wygląda z różnymi językami programowania, własna strona na Heroku i ostatnio dodany bonus w postaci wprowadzenia do Dockera wraz z tworzeniem własnych obrazów! Po prostu MEGA!

Zdecydowanie polecam ten kurs wszystkim testerom, którzy chcą się zapoznać z CI/CD!

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
Karolina
Junior Software Engineer
 
Przerobiłam wszystkie darmowe kursy ze strony jaktestowac oraz byłam u chłopaków na warsztacie na Quality Excites. Bardzo spodobał mi się sposób przekazywania wiedzy. Po wykupieniu kursu o CI również się nie zawiodłam. Wszystko przedstawione w czytelny i zrozumiały sposób. Brak video zupełnie w niczym nie przeszkadza, krok po kroku łatwo można przerobić udostępniony materiał. Po każdym teoretycznym rozdziale była część praktyczna, co pozwoliło na łatwe utrwalenie wiedzy. Kurs nie jest drogi, a pozwala poznać praktyczne podstawy CI/CD. Polecam osobom, które zupełnie nie miały styczności z tym tematem. Dzięki!

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]
Weronika Majewska
Quality Assurance Engeenier
 
Dzięki wiedzy, którą zdobyłam w kursie o CI, udało mi się zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej, dzięki czemu dostałam wymarzone stanowisko 🙂 Materiał zawarty w lekcjach jest zdecydowanie warty swojej ceny. Całość jest wyjątkowo przystępna, z masą objaśnień, zadań oraz wskazówek. Polecam wszystkim QA, którzy chcą się rozwijać w tematach technicznych 🙂

[o kursie Podstawy Ciągłej Integracji w Chmurze]