Spis treści

Q&A

PYTANIE: O co dokładnie chodzi z “wsparciu w zdobyciu doświadczenia i aplikowania do pracy”?

ODP: Idea jaktestowac.pl to kompleksowe wsparcie przyszłych/obecnych testerów w nabywaniu kompetencji w przystępny, prosty i zrozumiały sposób. Tworząc naszą misję założyliśmy, że będziemy pracować także nad treściami, które pomogą zdobyć to pierwsze doświadczenie i wejść do świata IT, w który nie jest przyjazny dla początkujących – sami to przechodziliśmy, pomogliśmy wielu osobom i chcielibyśmy aby inni skorzystali z tej wiedzy.
Obecnie skupiamy się na serii Podstawy Testów Automatycznych w Selenium i Python – już na dniach wydajemy część 3. Kolejne tygodnie chcemy poświęcić na zaplanowanie kolejnych kroków – czy rozwijać kurs o automatyzacji czy rozpoczynać nowy temat. Nowy temat to właśnie przygotowaniem kursu dla wszystkich, którzy chcą zostać testerami od zupełnych podstaw. Zwieńczeniem byłyby wspomniane treści o zdobywaniu doświadczenia i aplikowaniu do pracy. W oparciu o nasze dotychczasową doświadczenie podczas tworzeniu kursów z automatyzacji wkrótce będziemy planować co chcemy zrealizować w 2018 roku.


PYTANIE: W jaki sposób będzie realizowany punkt “wsparciu w zdobyciu doświadczenia i aplikowania do pracy”?

ODP: Wspomniane treści chcemy realizować w okolicach początku 2019 w formie kursu.


PYTANIE: Czy rejestracja na jaktestowac.pl albo dostęp do kursów jest bezpłatny?

ODP: Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.


PYTANIE: Czy dostęp do kursów jest bezpłatny?

ODP: Na naszym serwisie znajdziesz darmowe jak i płatne treści. Wprowadzenie płatnych treści jest niezbędne, aby zamortyzować koszt wytwarzania kursów i utrzymania platformy.


PYTANIE: Jak się wylogować?

ODP: Przejdź do strony Moje Konto i kliknij w opcję Wyloguj będącą ostatnim linkiem w opcjach pod tytułem strony.


PYTANIE: Mam pomysł na temat lekcji/kursu. Czy mogę je zgłosić?

ODP: Jasne! 🙂 Na tematy lekcji i kursów mamy odpowiedni wątek na forum – Pomysły na nowe tematy lekcji i kursów – wypisujcie tam swoje pomysły w formie komentarzy 🙂 Nowe pomysły przenosić na Trello board, gdzie możecie głosować na zagadnienia, którymi powinniśmy zająć się w pierwszej kolejności.


PYTANIE: Niektóre kursy wymagają płatności, mowa tam też o jakiś członkostwach, planach dostępowych itd. Gdzie znajdę informacje na ten temat?

ODP: Dokładny opis na temat płatności, członkostw i planów dostępowych znajdziesz w poście Członkostwa i Plany Dostępowe.


Masz pytania?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w Q&A? Nie krępuj się, napisz do na naszym Forum, a my postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości 🙂