Wstęp

Niedawno opublikowaliśmy nowe, płatne lekcje zawarte w kursie, który może Was zainteresować. Poradnik tutaj zawarty ma za zadanie objaśnić sposób płatności, aby cały proces przebiegał szybko i bezproblemowo 🙂 Zatem do dzieła.

Członkostwa i Plany Dostępowe

Podstawą wszystkich kursów, lekcji i treści jest konto użytkownika, które można założyć pod adresem Moje konto. Ten sam adres służy do logowania i sprawdzenia informacji o własnych kursach i osiągnięciach.

Członkostwo

Kolejną ważną rzeczą jest członkostwo.

Czym ono jest i co Ci daje? W prostych słowach jest to rozszerzenie konta użytkownika, które pozwala na dostęp do darmowych oraz płatnych kursów i treści na naszej stronie. Na chwilę obecną dostępne są członkostwa:

 • Podstawy Testów Automatycznych w Selenium i Python (Early Bird),
 • Kursant Darmowy.

W przyszłości planowane są kolejne.
Członkostwa dają dostęp do planów dostępowych do kursów i pozwalają nam przygotowywać lepsze oferty dla obecnie zarejestrowanych użytkowników.

Przykładowo, wszyscy członkowie, którzy zapisali się do naszych kursów przed 26 września 2018, mają możliwość zakupu naszego najnowszego i najbardziej obfitującego w treści kursu w promocyjnej cenie.

Plany Dostępowe

Aby otrzymać dostęp do nie udostępnionych lekcji, musisz zapisać się do odpowiedniego planu dostępowego. Taki plan znajdziesz na stronie głównej kursu. Kursy mogą mieć kilka różnych planów dostępowych w zależności od rodzaju oferty. Zapisując się do kursu poprzez plany dostępowy możesz w przejrzysty sposób monitorować swoje postępy.

Pytania i Odpowiedzi

Do czego konkretnie zyskam dostęp?

Przygotowaliśmy specjalną stronę Cennik, aby dobrze zobrazować co zapewni Ci zakup danego członkostwa. Znajdziesz tam przejrzyste tabele i informacje na temat dostępności poszczególnych rzeczy, takich jak forum, posty, kursy, bonusy itp.

Jak dokonywać płatności

Płatności dokonywane są za pomocą serwisu https://www.dotpay.pl/. Jest to bezpieczny i niezależny pośrednik opłat znany na polskim rynku od 2011 roku.

Po zakupie kursu zostaniesz przekierowany do strony, gdzie możesz dokonać płatności za zakup. Zostaniesz przekierowany do serwisu dotpay i postępując zgodnie z wytycznymi wykonać płatność.

Po pozytywnym zakończeniu płatności możesz kliknąć link powrotu do serwisu aby automatycznie aktywować opłacony kurs lub członkostwo.

Obecnie poprzez dotpay możesz zapłacić za pomocą:

 • BLIK
 • Bramkę lub przelew do danego banku
 • Płatności gotówkowe i portmonetki SkyCash

W przyszłości planujemy udostępnić:

 • Płatność kartą
 • Płatność PayPal

Brak konta na jaktestowac.pl – zróbcie to za mnie

Jeśli masz indywidualne potrzeby dotyczące zakupu możesz zawsze się z nami skontaktować w celu manualnego przeprowadzenia dodania konta użytkownika i danego planu dostępowego.

Płatności przelewem tradycyjnym

Jeśli dotpay nie obsługuje twojego banku i innych dostępnych dla Ciebie form płatności możliwe jest skorzystanie z przelewu bezpośredniego. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie. Niemniej proces zakupu się wydłuża, ze względu na ręczne przetwarzanie płatności.

Promocje

Wraz z rozwojem portfolio będziemy wprowadzać możliwości korzystania z różnego rodzaju zniżek i kodów rabatowych. Otrzymałeś kod zniżkowy na dany kurs? Tutaj dokładnie opisujemy co z nim zrobić – Q&A – Jak skorzystać z kodu kuponu rabatowego? 😉

Zwroty

Jeśli uważasz, że zakup był nietrafiony, lub chcesz anulować płatność. Napisz do nas i po rozpatrzeniu twojego zapytania wykonamy przysługujący Ci zwrot. Po zakupie kursu obowiązuje 30 dniowa gwarancja zwrotu.

Reklamacje

Jeśli coś nie działa, lub kurs/lekcje zostały usunięte, brakuje w nich treści przysługuje Ci prawo do zwrotu kwoty za wykupiony kurs. Nie mniej nie ponosimy odpowiedzialności za wpływ kursu na twoje życie. Z obecnych opinii jest on zazwyczaj bardzo pozytywny 😀

Czy to jest bezpieczne?

Nasza strona jest zabezpieczona certyfikatem, dlatego widzisz kłódkę z lewej strony adresu naszej witryny. Sam dotpay, jako lider na rynku płatności posiada rozwiązania, które sprawiają, że płatność są na bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Oczywiście pamiętaj aby płatności dokonywać na bezpiecznej maszynie czyli takiej z:

 1. Oryginalnym i aktualnym systemem operacyjny.
 2. Włączonym i zaktualizowanym oprogramowaniem antywirusowym.
 3. Włączoną zaporą sieciową.
 4. Zaufaną i aktualną przeglądarką.
 5. Wyłącznie oryginalnym oprogramowaniem od zaufanych dostawców.

Nie ponosimy odpowiedzialności za transakcje płatności dokonywanych z komputera oraz systemu który nie jest zabezpieczony, gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć rezultatów.

Problemy z dotpay

Jeśli występują problemy z płatnością poprzez dotpay zgłoś nam to na maila a my jak najszybciej postaramy się zidentyfikować błąd i udostępnić Tobie możliwość zapłaty za zakupione treści.

Zapłaciłem i nie mam dostępu

Nic się nie martw! Jeśli wystąpi taka sytuacja to wyślij nam maila z dokładnymi informacjami odnośnie Twojego zakupu a my postaramy się natychmiast rozwiązać ten problem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *