Wstęp

Przygotowaliśmy małe podsumowanie tygodnia 51 oraz 52 (15-28.12.2018).

Czas Świąteczno-urlopowy dobiegł końca, wypoczęci, wyspani i najedzeni ruszamy do pracy 😉
Nasz dwutygodniowy sprint w jaktestowac.pl o nazwie Odorek dobiega końca. Postanowiliśmy udostępnić update co dostarczyliśmy dla testerów dzielnie walczących z bugami, a co jest w przygotowaniu, abyś mógł wiedzieć czego się spodziewać w najbliższych tygodniach.

Co nowego?

Nowe treści

Pojawiły się pierwsze konkretne informacje na temat całkowicie nowego kursu Git dla Testerów. Wszystko zostało opisane w poście O kursie – Git dla Testerów.

Zmiany w warstwie wizualnej/UX

Przygotowujemy dedykowane strony dla kursów i opłat – nie mniej trzeba będzie jeszcze na nie poczekać 🙂

Nadchodzące nowości

W pocie czoła pracujemy nad nową sekcją do kursu Podstawy Testów Automatycznych w Selenium i Python cz. 5, w której to powrócimy do tematów raportów z testów. W nowym materiale dopieścimy istniejące rozwiązanie, dołączymy zrzuty ekranu oraz poznamy zagadnienie dekoratorów, które pomoże nam w tworzeniu zrzutów ekranu przy asercjach zakończonych niepowodzeniem.

Jednocześnie pracujemy nad kolejnymi sekcjami kursu Git dla Testerów. Więcej o nim we wspomnianym wcześniej poście O kursie – Git dla Testerów.

Ciekawostki

Cały czas jest głośno o tym, że sztuczna inteligencja wygryzie testerów – na razie się na to nie zapowiada ale coraz ciekawsze zastosowania algorytmów uczących sprawiają, że stajemy się odrobinę bardziej niespokojni o naszą pracę 🙂


Następny tydzień zapowiada się równie pracowicie – kolejna porcja wieści już za około 2 tygodnie 🙂

Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *