Wstęp

Przygotowaliśmy małe podsumowanie tygodnia 05 oraz 06 (26.01-08.02.2019).

Nasz dwutygodniowy sprint w jaktestowac.pl o nazwie Stonka dobiega końca. Co się wydarzyło a co się wydarzy? Zapraszamy do lektury!

Co nowego?

Nowe treści

Druga część o dekoratorach gotowa! Są to niełatwe tematy, ale jak chcemy robić profesjonalne zrzuty ekranów, to konieczna będzie wiedza o dekoratorach. Jak zawsze są otwarte lekcje i w nich możecie znaleźć super zajawkę całego tematu. Oczywiście zalecamy odpalenie PyCharma i wypróbowania kodu.
Materiały możecie znaleźć tutaj:

Podstawy dekoratorów część 1
Podstawy dekoratorów część 2

Warstwa wizualna

Mamy w górnym menu małe zmiany: Newsy trafiły do menu Blog i pojawiła się nowa zakładka Cennik. Nowa strona powstała by szybko pokazać wszystkim zainteresowanym co zyskują dzięki zalogowaniu się na naszej platformie oraz dostępowi do płatnych treści.

Cena kursu zmienia więc więc wszyscy niezdecydowani testerzy mogą skorzystać z obecnej promocji do końca tygodnia, czyli do 23:59 11.02.2019.

Zegar tyka!
Lata
0
0
Miesiące
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy
0
0

Nadchodzące nowości

Pierwsze sekcje kursu Git dla Testerów są gotowe – czas na nieoficjalny release. Wszyscy zapisani do specjalnej listy otrzymają informację o możliwości darmowego wypróbowania naszego kursu. Jeśli chcesz dołączyć do grupy zainteresowanej – zapisz się tutaj:
O kursie – Git dla Testerów

Ciekawostki

Lean QA zapowiada podcast w tym twittcie – czekamy z niecierpliwością!

Ciekawe toole, które przydadzą się produktywnym testerom – znajdziecie je na http://klosinski.net/przybory/. Sami zobaczcie i wybierzcie coś dla siebie. Wśród wymienionych narzędzi jest sporo takich, które sami używamy i polecamy – może zrobimy z tego fajny post 🙂

Niedawno stworzyliśmy lekcje o środowiskach wirtualnych w Pythonie: Czym jest Python Virtual Environment (venv)? a już je chcą zastąpić – wszyscy Pythonowcy zdecydowanie powinni rzucić na to okiem Goodbye Virtual Environments?.


Wracamy do pracy

Normalnie nie chce nam się uwierzyć, że minęły 2 tygodnie – atakujemy więc następny sprint!

Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *